Hasta KaryolasıHasta Yatakları, satılık ve kiralık her çeşit Elektrikli Hasta Yatağı uygun fiyatları ile burada. NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kariyer Medikal Hasta Yatakları
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Google Plus
Hastalar İçin Yataklar

Hasta denilince akla direk hastane gelmesi, hastane denilince de refekatçi geliyorsa akla o zaman sizde direk hasta yatakları ve hasta karyolası gibi şeyler düşünerek hem sizlerin hem de hastanızın rahatlığını düşünüyorsunuz demektir.

Her hastanede, kural gereği de olsa bazı özel sağlık ocakların da bile hasta yatağı bulunmaktadır ki devlet sağlık ocaklarında da bulunmalıdır diye düşünüyorum. Çünkü hastane ne kadar her yerde olsa da köy gibi yerler de özellikle doğu taraflarında çok az ve bazı köyler de ise yok diyebiliriz.

Hastane olmayan yerde de mutlaka sağlık ocağı tarzında yada sağlık ocağı mutlaka vardır. Sonuçta insanların sağlıkları ile ilgilenmek zorunda sağlık sektörü. Fakat bu tarz yerlerde hastalar için herhangi özel bir yatak vs. yok. Klasik uzanmak için olan katı yatak var ki yatak bile denmez ona. Hastalar gözetim altında kalmak zorunda oluyor bazen ve bu tarz durumlar da hazırlanan yataklar bile ne sağlıklı ne de hasta yatağı. Bu da hastayı konforsuz bırakırken tek düşündüğü “iyileşeyim de yatak sorun değil” dir.

Hasta yatağı çeşitleri çok olmakla beraber maddi imkanı olmayanlar için daha uygun fiyatlı manuel hasta yatakları da piyasadan temin edilebilmektedir. Bence en azından bunlardan verilmeli o köydeki sağlık ocaklarına diye düşünüyorum ki imkan var devletimizin ve hastaları düşünmemiz lazım. Sonuçta bizde bir gün hasta oluyoruz ve konfor arıyoruz dinlenirken, uzanırken.

Hasta Yatakları Modellerimiz

Hasta Karyolası Modellerimiz

Hasta karyolası modellerimiz iki ana kategoride toplanmıştır. En çok tercih edilen motorlu hasta karyolası ve günümüzde artık özel ihtiyaçlar dışında üretimi neredeyse durmuş manuel hasta karyolası. Motorlu karyola modellerimiz arasında en çok rağbet gören 2 motorlu hasta karyolası çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle firmamızda satılmaktadır. Bir üst model olan 3 motorlu hasta karyolası fiyatları da şirketimizde minimum seviyededir. 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ise karyolanın otomatik olarak bir çok harekete imkan sağlaması açısından tercih edilmektedir. Bu tip hasta karyolaları daha çok yoğun bakım ortamlarında kullanılmaktadır. Hasta karyolaları üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış dört parçalı hasta yatağıvisco yatak ve lazer kesim hasta yatakları da stoklarımızda bulunan hasta yatağı çeşitlerindendir. Ayrıca hastanın vücudunda yatak basıncından dolayı belli bir süre sonra oluşabilecek basi yarası dediğimiz yaraların önlenmesi için kullanılan havalı yatak modellerimizi de internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası ve yatağı ile birlikte hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü medikal ürünler firmamızda toptan ve perakende olarak satılmaktadır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1337 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın