Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için kariyermedikal.com iletişim sayfasında yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Yatakları Modellerimiz

Hasta Karyolası Modellerimiz

Hasta karyolası modellerimiz iki ana kategoride toplanmıştır. En çok tercih edilen motorlu hasta karyolası ve günümüzde artık özel ihtiyaçlar dışında üretimi neredeyse durmuş manuel hasta karyolası. Motorlu karyola modellerimiz arasında en çok rağbet gören 2 motorlu hasta karyolası çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle firmamızda satılmaktadır. Bir üst model olan 3 motorlu hasta karyolası fiyatları da şirketimizde minimum seviyededir. 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ise karyolanın otomatik olarak bir çok harekete imkan sağlaması açısından tercih edilmektedir. Bu tip hasta karyolaları daha çok yoğun bakım ortamlarında kullanılmaktadır.
Hasta karyolaları üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış dört parçalı hasta yatağıvisco yatak ve lazer kesim hasta yatakları da stoklarımızda bulunan hasta yatağı çeşitlerindendir. Ayrıca hastanın vücudunda yatak basıncından dolayı belli bir süre sonra oluşabilecek basi yarası dediğimiz yaraların önlenmesi için kullanılan havalı yatak modellerimizi de internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası ve yatağı ile birlikte hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü medikal ürünler firmamızda toptan ve perakende olarak satılmaktadır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
1854 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın