Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Modellerimizin Genel Özellikleri

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Modellerimizin Genel Özellikleri

Karyolalarımız hasta odaları için tasarlanmış ve bu ünitelerde ihtiyaçlara cevap verecek özelliklere sahiptir.

Karyolalarımız tüm yüzeyleri hastane içi enfeksiyona karşı sıhhi temizlik yapılmasını sağlayacak şekilde pürüzsüz ve yuvarlak hatlı olarak tasarlanmıştır.

Karyolalarımız yükseklik hareketini sağlayan motorlar ve kolay temizlenebilmesi için sütun motor sistemleri kullanılarak üretilmiştir.

Başucu ve ayakucu bölümlerindeki hareketi sağlamak için iki adet dc motor kullanılmıştır.

Hasta Yataklarının değişken yüksekliği elektronik kumanda ile ayarlanabilmektedir.

Elektronik kumanda vasıtası ile kolayca trendelenburg ve ters trendelenburg pozisyonları yapılabilmektedir.(+/-15 derece)

Karyolalarımızda pozisyon verilirken hastanın abdominal bölgesinde oluşabilecek basıncı en aza indirmek için sırt ve ayakucu kısmı kayarak hareket edebilmektedir. Sırt kısmı yukarı doğru hareket ederken başucuna doğru en az 10 cm, baldır kısmı yukarı doğru hareket ederken ayakucuna doğru en az 5cm kayarak yükselmektedir.

Karyolalarımızda en az 150mm çapında sessiz çalışan en az 4 adet teker bulunmaktadır. Karyolalarımızda pedal kontrollü üç kademeli merkezi fren sistemi bulunmaktadır. Birinci kademede dört tekerlek kilitlenmektedir; ikinci kademede dört tekerlekte serbest olarak kullanılabilmektedir; Üçüncü kademede üç tekerlek kilitli ancak biri yön belirleyicidir.

Karyolalarımız en üst pozisyonda dahi en az 225 kilo yük kapasitesi ile iki adet teleskopik sütun motor üzerinde yukarı ve aşağı hareket edebilmektedir. Hasta karyolası yukarı aşağı hareketleri teleskopik sütun motor sistemi ile sessiz ve stabil yapılmaktadır. Her bir sütunu hareket ettiren motor mekanizması en az 2000 newton gücündedir.

Karyolalarımızın dıştan dışa ölçüleri boyuna 215-220cm enine (korkuluklar yukarı pozisyonda 95cm-105cm arasında; yatma yüzeyi ölçüleri ise boyuna 195cm-205cm arasındadır. Yatma platformu şilte hariç 40cm’e veya aşağısına kadar alçalabilmekte 80cm veya yukarısına kadar yükselebilmektedir.

Karyolalarımızın başucu kısmındaki korkulukların iç ve dış kısmında toplamda 4 adet kumanda paneli bulunmaktadır. Korkuluk kumanda panellerinde: başucu kısmı; ayakucu kısmı başucu ve ayakucu kısmı aynı anda yükselip alçalma(auto contuar) ve yükselme, alçalma, hareketini sağlayan tuşlar mevcuttur.

İstem dışı kullanımları ve doğabilecek kötü sonuçları engellemek için tüm kumandalarda aktivasyon tuşu bulunmaktadır. Tüm hareketleri yapmadan önce aktivasyon tuşuna basılmalı aksi durumda tuşlara basıldığında hiçbir hareket yapılamamaktadır. Aktivasyon tuşuna belli bir süre basılmadığında tüm tuşlar tekrar pasif konuma geçer.

Korkuluk kumanda panellerinde ve hemşire kumanda panelinde fonksiyonlar kilitli iken; fonksiyonların kilitli olduğunu gösterir uyarı ışığı vardır.

Karyolalarımızda karyolanın gece karanlıkta konumunu belirleyebilmek için yatak alt ışığı bulunur. Hasta yatak alt ışığını korkuluklarda bulunan kumanda panelinden rahat bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

Karyolalarımızın ayakucu kısmı manuel olarak en az 4 kademede ayarlanabilir. 

Hasta karyolası içinde hemşire kumanda paneli mevcuttur, hemşire kumanda panelinde tek tuşa basılı tutarak şok pozisyonu, cpr, kardiyak oturma pozisyonuna geçilebilir. Ayrıca hatalı kullanımı engellemek için kumanda paneli üzerinde en az 3 adet kilitleme tuşu ile fonksiyonlar tek tek bloke edilebilir. 

Gerektiğinde hasta hareketleri birbirinden bağımsız olarak kilitlenebilir. (Başucu, ayakucu, yükseklik, trendelenburg, ters trendelenburg)

Karyolalarımızın hemşire kumanda panelinde elektronik cpr tuşu va antişok pozisyon tuşları mevcuttur. Elektronik cpr tuşu ve antişok pozisyon tuşları karyola fonksiyonları kilitli ikende çalışır.

Karyolalarımızın sırt kısmı en az 65 dereceye diz kısmı en az 30 dereceye kadar ayarlanabilir.

Karyolalarımızın sırt kısmının her iki tarafında manuel cpr kolları bulunmaktadır. Bu kollar sayesinde sırt kısmı manuel olarak hızlıca cpr konumuna getirilebilmektedir.

Karyolalarımızın dört köşesinde en az 130mm çapında çarpma tekerleri bulunur.

Karyolalarımızın alt şasesinde motor ve bağlantıları hijyenik temizliğe imkan verecek şekilde tasarlanmış dekoratif abs plastik malzeme ile kapatılmıştır.

Hasta Karyolasının baş ve ayak panelleri rahatça çıkarılıp takılabilir.

Hasta yatağı yan korkuluklarında 4 adet kumanda paneli bulunmaktadır.

Hasta karyolası metal aksamı anti bakteriyel elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır.

Karyolanın dört köşesinde serum askısı koyma yerleri mevcuttur. 

Hasta  karyolasının yatma yüzeyinin açısını gösteren gösterge mevcuttur. 

Hasta yatağının sırt kısmının açısını gösteren gösterge mevcuttur. 

Hasta karyolaları yüksekliği kolayca ayarlanabilen metal kısımları paslanmaz çelikten imal edilmiş 4 kancalı serum askısına sahiptir.

 2 yıl yerinde ücretsiz servis ve 10 yıl yedek parça temin garantilidir. 

 Hasta yatakları TSE ye uygunluk belgelidir.

  
3831 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın